Pombi yeHydraulic Welding Positioner Inorema Ine Dhayamita yeTafura ye1000mm
✧ Nhanganyaya
1. Muchina uyu unoshandiswa kubatanidza zvinhu zviri nyore, unogona kusanganisa michina yekubatanidza zvinhu, kusanganisa michina yekubatanidza zvinhu
2. Chigadziko chinoisa poziti chichitsveyama kubva pa0 kusvika pa120°, chichitenderera 360° neVFD.
3. Muyero wevoltage ndeye 380V-3PH-50HZ, asi tinogona kugadzira 110-575V zvichienderana nezvamunoda
4. Inoita kuti workpiece ive panzvimbo yakakwana yekuwedera.
5. Zvinoratidza kunaka kwekushongedza simbi uye zvinoderedza basa rekushongedza simbi uye zvinovandudza kugona kwekugadzira.
6. Chinoisa giya remagetsi chakarerekera pasi chine algle yekurerekera pasi ye0-90°
7. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure uye rekudzora pedal yetsoka.
8. Kumhanya kusingachinjiki kwetafura inotenderera
9. 100% itsva kubva kumugadziri wekutanga
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | AHVPE-20 |
| Kugona Kuchinja | 2000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Nzira yekusimudza | Sirinda yeHydraulic |
| Sirinda yekusimudza | Sirinda imwe chete |
| Kusimudza pakati pekurova | 600~1470 mm |
| Nzira yekutenderera | Injini 1.5 KW |
| Nzira yekutsvedza | Silinda yeHydraulic |
| Sirinda yekutsvedza | Sirinda imwe chete |
| Kona yekutsvedza | 0~90° |
| Nzira yekudzora | Kudzora ruoko kure |
| Chinja chetsoka | Ehe |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rekudzora ruoko uye chinja chetsoka.
2.Bhokisi rimwe chete, mushandi anogona kudzora mabasa eRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, uye zvakare ane kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera uye mwenje yemagetsi.
3. Makabhineti emagetsi ese anogadzirisa welding positioner akagadzirwa neWeldsuccess Ltd pachayo. Zvinhu zvikuru zvemagetsi zvese zvinobva kuSchneider.
4. Dzimwe nguva taiisa welding positioner nePLC control nemaRV gearboxes, ayo anogona kushandiswa pamwe chete nerobhoti.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura











