EHVPE-2 Standard 3 Axis Welding Positioner
✧ Nhanganyaya
hydraulic welding positioner chishandiso chinoshandisa hydraulic system kuisa nekutenderedza workpieces panguva yekushanda kwewelding. Chine mabasa ekusimudza nekutenderedza hydraulic, chichipa rutsigiro rwakagadzikana rweworkpiece uye chinodzorwa kuti zvive nyore kutenderedza.
Heano maficha akakosha uye hunhu hwe hydraulic welding positioner:
- Basa reKusimudza Hydraulic: Chigadziko chewelding chehydraulic chinoshandisa sisitimu ye hydraulic, iyo inoshandisa masilinda e hydraulic kana majeki e hydraulic kusimudza nekugadzirisa kukwirira kwechinhu chebasa. Izvi zvinoita kuti zvive nyore kuisa chinhu chebasa pakukwirira kwewelding kwaunoda.
- Basa rekutenderera: Chigadziko chinogonesa kutenderera kwakadzorwa kwechinhu chebasa. Kumhanya kwekutenderera uye gwara zvinogona kugadziriswa kuti zvienderane nezvinodiwa zvekuwedera.
- Sisitimu Yekubatanidza: Kazhinji, positioner ine nzira yekubatanidza kuti ibatisise basa rayo panguva yekusanganisa. Izvi zvinoita kuti basa rigare zvakanaka uye zvinodzivirira kufamba kana kutsvedza panguva yekutenderera.
- Kugadziriswa Kwenzvimbo: Ma hydraulic welding positioners anowanzova nezvinhu zvinogadziriswa zvakaita sekutsveyama, kukwirira, uye kurongeka kwe rotation axis. Kugadziriswa uku kunogonesa kuiswa kwakanyatsonaka kwe workpiece, zvichipa makona ekutsveyamisa akakodzera uye kusvikika.
- Sisitimu Yekudzora: Mamwe mapositi ane sisitimu yekudzora inobvumira vanofambisa kugadzirisa kusimudza kwe hydraulic, kumhanya kwekutenderera, nezvimwe zvinhu. Izvi zvinopa kugona kwakaringana kwekutonga nekugadzirisa panguva yekushongedza.
Zvigadziko zve hydraulic welding zvinoshandiswa zvakanyanya mumabasa akasiyana-siyana ekushongedza, kusanganisira kugadzira, kuvaka ngarava, kugadzira simbi, uye kushongedza mapaipi. Zvakakodzera kushongedza zvidimbu zvidiki kusvika zvepakati uye zvinogona kuwedzera kushanda zvakanaka uye kunaka kwekushongedza.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | EHVPE-2 |
| Kugona Kuchinja | 2000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Kugadzirisa kukwirira kwepakati | Bhuku rinoshandisa bhaudhi / Hydraulic |
| Mota inotenderera | 1.8 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Chigadziko chekuwedhesa chehydraulic chine bhokisi rimwe chete rekudzora riri kure pamwe nezvimwe zvikamu zvese zvinozivikanwa, vese vanoshandisa vanogona kuzvitsiva zviri nyore pamusika wavo wemuno kana tsaona yaitika.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2. Mota inobva kuInvertek kana kuti ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Forward, Reverse, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Bhokisi rekudzora ruoko risina waya rinowanikwa kana zvichidikanwa.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.









