YHB-10 Hydraulic 3 Axis Welding Positioner
✧ Nhanganyaya
Chigadziko che hydraulic welding positioner chine 1-ton chinoshandiswa pakugadzira nekutenderedza maworkpiece. Chakagadzirirwa kubata maworkpiece anorema kusvika tani imwe chete, zvichipa kugadzikana uye kufamba kwakadzorwa panguva yekushongedza maworkpiece.
Heano mamwe maficha akakosha uye hunhu hwechinzvimbo che hydraulic welding che 1-ton:
Kukwanisa Kutakura: Chigadziko ichi chinokwanisa kutsigira nekutenderedza maworkpiece ane huremu hwakanyanya hwetani imwe. Izvi zvinoita kuti chikwanise kubata maworkpiece madiki nepakati mukushandiswa kwewelding.
Kudzora Kutenderera: Chigadziko chewelding chehydraulic chinosanganisira sisitimu ye hydraulic inobvumira vashandisi kudzora kumhanya kwekutenderera negwara. Izvi zvinogonesa kudzora kwakaringana nzvimbo uye kufamba kwechishandiso chebasa panguva yekushanda kwewelding.
Kugadziriswa Kwenzvimbo: Nzvimbo iyi inowanzova nesarudzo dzekugadzirisa nzvimbo, dzakadai sekutsveyamisa, kutenderera, uye kugadzirisa kukwirira. Kugadziriswa uku kunobvumira nzvimbo yakanaka yebasa, zvichiita kuti zvive nyore kuwana majoini ekuwelda uye kuvandudza kushanda zvakanaka kwewelding.
Simba reHydraulic: Sisitimu yehydraulic yepositioner inoita kuti pave nekufamba kwakatsetseka uye kwakadzorwa, zvichiita kuti workpiece ikwanise kurongeka uye kutenderera zvakanaka. Inopa kugadzikana uye inobvisa kudiwa kwekubata nemaoko, kuderedza kuneta kwemushandisi uye kuwedzera kuchengetedzeka.
Kuvaka Kwakasimba: Chigadziko ichi chinowanzogadzirwa nezvinhu zvakasimba kuti chive nechokwadi chekuti chinogara kwenguva refu uye chakasimba panguva yekushanda. Chakagadzirwa kuti chigone kusimba nehuremu hwebasa uye kupa nzvimbo yakachengeteka yekubatanidza.
Chigadziko chekushongedza chehydraulic che 1-ton chinowanzoshandiswa mumaindasitiri akasiyana-siyana, kusanganisira zvitoro zvekugadzira, kugadzira mota, uye mabasa ekushongedza madiki. Chinobatsira mukuwana welding yakarurama uye inoshanda nekupa nzvimbo inodzorwa uye kutenderera kwezvishandiso.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | YHB-10 |
| Kugona Kuchinja | 1000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Kugadzirisa kukwirira kwepakati | Bhuku rinoshandisa bhaudhi / Hydraulic |
| Mota inotenderera | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Chigadziko chekuwedhesa chehydraulic chine bhokisi rimwe chete rekudzora riri kure pamwe nezvimwe zvikamu zvese zvinozivikanwa, vese vanoshandisa vanogona kuzvitsiva zviri nyore pamusika wavo wemuno kana tsaona yaitika.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2. Mota inobva kuInvertek kana kuti ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Forward, Reverse, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Bhokisi rekudzora ruoko risina waya rinowanikwa kana zvichidikanwa.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.








