CR-60 Welding inotenderedza mipumburu
✧ Nhanganyaya
Chinotenderera chewelding chemhando yepamusoro che60-ton imuchina une basa guru wakagadzirirwa kutsigira nekutenderedza maworkpiece makuru ecylindrical panguva yekupinza. Heino pfupiso yemabasa ayo, magadzirirwo, uye mashandisirwo ayo:
Zvinhu Zvikuru
- Kukwanisa Kutakura:
- Yakagadzirwa kuti ikwanise kubata matani anosvika makumi matanhatu, zvichiita kuti ive yakakodzera kushandiswa mumaindasitiri akawanda.
- Maroller Anotenderera:
- Kazhinji kacho ine maroller maviri ane simba anopa kutenderera kwakadzorwa kwechinhu chebasa.
- Nzvimbo Inogadziriswa yeRoller:
- Inobvumira dhayamita dzakasiyana-siyana uye urefu hwepombi.
- Kudzora Kumhanya:
- Yakashongedzerwa nekudzora kumhanya kwakasiyana-siyana kuti igadzirise kumhanya kwekutenderera nemazvo, zvichiita kuti kunaka kwekuwedera kuve kwakanyanya.
- Kuvaka Kwakasimba:
- Yakavakwa nezvinhu zvakasimba zvekuti inogona kutsungirira mitoro inorema uye kugara kwenguva refu.
- Zvinhu zvekuchengetedza:
- Zvinosanganisira nzira dzekuchengetedza dzakadai sekudzivirira kurema, mabhatani ekumira emergency, uye mabhesi akagadzikana ekudzivirira kudonha.
Magadzirirwo
- Kukwanisa Kutakura:matani makumi matanhatu
- Dhayamita yeRoller:Zvinosiyana-siyana, kazhinji zvinenge 200-400 mm
- Kumhanya Kwekutenderera:Inowanzo gadziriswa, kubva pamamirimita mashoma kusvika pamamita akati wandei paminiti
- Magetsi:Kazhinji inofambiswa nemota dzemagetsi; zvirevo zvinogona kusiyana zvichienderana nemugadziri
Mashandisirwo
- Kuvaka Mapaipi:Inoshandiswa muindasitiri yemafuta negesi pakusanganisa mapaipi makuru.
- Kugadzirwa kweTangi:Yakanakira kuvaka nekusonerera matangi makuru ekuchengetera zvinhu nemidziyo yekumanikidza.
- Kuvaka ngarava:Ndakashanda muindasitiri yekuvaka ngarava dzekubatanidza zvikamu zvehull nezvimwe zvikamu zvikuru.
- Kugadzira Michina Inorema:Inoshandiswa mukugadzira michina mikuru nemidziyo.
Mabhenefiti
- Hunhu Hwakawedzerwa Hwekushongedza:Kutenderera nguva dzose kunobatsira pakuita kuti pave nekukwevera kwakafanana.
- Kuwedzera Kushanda Nesimba:Zvinoderedza kubata nemaoko uye zvinokurumidzisa maitiro ekunamira.
- Kuchinja-chinja:Inogona kushandiswa nenzira dzakasiyana-siyana dzekuwedera, kusanganisira MIG, TIG, uye welding yearc yakanyudzwa mumvura.
Kana muchida rumwe ruzivo rwakadzama nezvemamodheru chaiwo, vagadziri, kana nhungamiro dzekushanda, inzwa wakasununguka kubvunza!
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | CR-60 Welding Roller |
| Kugona Kuchinja | Matani makumi matanhatu (60 Ton) |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani makumi matatu epamusoro |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani makumi matatu epamusoro |
| Saizi yemudziyo | 300~5000mm |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Simba rekutenderera kweMota | 2*2.2 KW |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-1000mm/miniti |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Zvinhu zveSimbi |
| Saizi yeroller | Ø500*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Tambo yekudzora kure ye 15m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1. Nzvimbo yeRoller inogadziriswa inobatsira zvikuru pakugadzirisa maroller ari pakati pemuviri mukuru kuitira kuti maroller edhayamita yakasiyana agone kugadziriswa pamusoro pemaroller akafanana pasina kutotenga imwe roller yepombi yakakura.
2. Ongororo yekushushikana yakaitwa pamuviri wakasimba kuti kuyedzwe kugona kwemutoro wefuremu iyo huremu hwemapaipi hunoenderana nayo.
3. Maroller ePolyurethane ari kushandiswa muchigadzirwa ichi nekuti maroller epolyurethane haaremi uye anogona kudzivirira pamusoro pemapaipi kuti asakwekwe achitenderedza.
4. Muchina wepini unoshandiswa kubaya maroller epolyurethane pafuremu huru.
5. Chigadziko chinogadziriswa chinoshandiswa kugadzirisa kukwirira kweRigid Frame zvichienderana nekudiwa uye zvinodiwa pakusonera pombi uye zvichienderana nehupamhi hwekunyaradza kwewelder kuitira kuti igone kupa kugadzikana kwakanyanya.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.










