Hydraulic 30 T Fit Up uye Yakajairika 30T Welding Rotator YemaWind Towers
✧ Nhanganyaya
1. Magadzirirwo emagetsi ekugadzirisa hydraulic welding anogadziriswa ne oil silinda kuti mapombi akawanda asanganiswe pamwe chete.
2. Isa welding rotator ne jacking system kumusoro / pasi uchishandisa wireless hand control panguva ye welding butt.
3. Marotator ekushongedza anoenderana nehorizontal adjust anowanikwawo ekushongedza matako.
4. Isa ma "welding rotators" uchishandisa hydraulic jacking system asi uchingotenderedza "idler".
5. Kushandisa pamwe chete ne self aligning welding rotator kana conventional welding rotators pamwe chete.
6. Hydraulic welding rotator ine jacking system, inokwana welding rotators ine wireless hand control.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | Chinotenderera cheFT-30 & Chinotenderera cheCR-30 |
| Kukwanisa Kutakura | Matani gumi nemashanu epamusoro*2 |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Kugadzirisa kwehydraulic | Kumusoro/Kudzika |
| Dhayamita yeMudziyo | 500~3500mm |
| Simba reMotokari | 2*1.1kw |
| Nzira yekufamba | Kufamba nemaoko nekiyi |
| Mavhiri anotenderera | PU |
| Saizi yeroller | Ø400*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Bhokisi reruoko risina waya |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1.Zvikamu zvese izvi zvine kugona kwemahara kwekugadzirisa zvinhu zvakasiyana-siyana.
2. Basa rekugadzirisa rinochinjika uye rinogona kugamuchira zviri nani mhando dzakasiyana dzemamiriro ekunamira kwewelding.
3. V-vhiri re hydraulic rinoita kuti shongwe ifambe zvakanaka.
4.Inogona kuvandudza zvakanyanya kushanda zvakanaka kwehukobvu hwemadziro matete uye kugadzirwa kwedhayamita hombe yepombi.
5. Hydraulic Fit Up Rotator ine 3D adjustable shift rotator, nzvimbo yekushanda ye hydraulic ine control inoshanda.
6. Hwaro hweRotator hwakagadzirwa neplate yakasungirirwa, ine simba rakawanda rekuona kuti hapana kukombama kunoitika nekufamba kwenguva.
7. Rotator base & boring inzira inopinzwa mukati kuti ive nechokwadi chekuti roller inotenderera nemazvo.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura












