Chinzvimbo Chekuisa Muswe Wemusoro
✧ Nhanganyaya
1. Muchina wekushongedza mativi emusoro (head tail stock welding) ndiyo nzira huru yekutenderedza zvidimbu zvebasa.
2. Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu 360°) zvichiita kuti chidimbu chebasa chibatanidzwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kudzorwa kweVFD.
3. Panguva yekunamira, tinogonawo kugadzirisa kumhanya kwekutenderera zvichienderana nezvatinoda. Kumhanya kwekutenderera kuchave kuri dijitari kuratidzwa pabhokisi rekudzora remote hand.
4. Zvichienderana nemusiyano wedhayamita yepombi, inogona zvakare kuisa majaw chucks matatu ekubata pombi.
5. Nzvimbo yekukwirira yakagadziriswa, tafura yekutenderera yakatwasuka, nzvimbo dzekugadzirisa kukwirira dzemaoko kana dzehydraulic 3 axis dzese dziripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | STWB-06 kusvika STWB-500 |
| Kugona Kuchinja | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw ~11 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Chinoisa musoro wakamira |
| Nzvimbo yekushongedza ine mativi maviri | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Sei Uchifanira Kutisarudza
Weldsuccess Yave ichipa Welding Positioners dzemhando yepamusoro, Midziyo Yekushongedza Midziyo, Wind Tower Welding Rotator, Pipe And Tank Tunring Rolls, Welding Column Boom, Welding Manipulator Uye Cnc Cutting Machine Kunyika Dzese, Kucheka Uye Kugadzira Indasitiri Kwemakumi Emakore. Tinogona kugadzirisa sevhisi iyi.
Midziyo yese yeWeldsuccess CE/UL ine chitupa cheEC/UL chiri mukati medu muISO9001:2015 facility (UL/CSA certifications inowanikwa kana yakumbirwa).
Nedhipatimendi rakazara reinjiniya rinosanganisira mainjiniya eMechanical, CAD Technicians, Controls & Computer Programming.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.










