CR-300T Yakajairika Yekushongedza Welding Rotator
✧ Nhanganyaya
Matangi ekuwelda ane simba rematani 1.300 anosanganisira imwe drive unit uye imwe idler unit.
2. Kazhinji tinoshandisa dhayamita 700mm uye upamhi 300mm mavhiri esimbi, mavhiri esimbi anotenderera anowanikwa kuti agadziriswe.
3.Nemota dzinoshanduka dze2*5.5kw, zvichaita kuti kutenderera kugare kwakasimba.
4. Kana midziyo ine eccentricity, tichashandisa mota yebhureki kuwedzera torque yekutenderera.
5. Chinotenderera chewelding chemhando ye300 Ton chine dhayamita yemidziyo 8000mm, tinogonawo kugadzirisa saizi yakakura zvichienderana nechikumbiro chemushandisi wekupedzisira.
6. Matangi akagadzika, mavhiri ekufambisa ane injini uye mitsetse inokura yekubatanidza zvese zviripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | CR-300 Welding Roller |
| Kukwanisa Kutakura | Matani zana nemakumi mashanu (150 ton) * 2 |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Kugadzirisa kwehydraulic | Kumusoro/Kudzika |
| Dhayamita yeMudziyo | 1000~8000mm |
| Simba reMotokari | 2*5.5kw |
| Nzira yekufamba | Kufamba nemaoko nekiyi |
| Mavhiri anotenderera | PU |
| Saizi yeroller | Ø700*300mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Bhokisi reruoko risina waya |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1. Chigadzirwa chemapaipi ekugadzirisa maroller chine mhando dzakasiyana-siyana, semuenzaniso, dzinozvigadzirisa, dzinochinjika, mota, dzinotsvedza uye dzinodzivisa kudonha.
2. Chigadziko che "conventional pombi welding rollers" chinokwanisa kushandiswa kusvika pahukuru hwakasiyana hwebasa, nekugadzirisa daro repakati pema "rollers", kuburikidza nemaburi akachengetwa e screw kana lead screw.
3. Zvinoenderana nekushandiswa kwakasiyana, pamusoro pechitenderedza chine mhando nhatu, PU/RABHU/SIMBIRI WHEEL.
4. Maroller ekuisa pombi anonyanya kushandiswa pakushongedza mapaipi, kupukuta matangi, kupenda maroller uye kuunganidza matangi ekuisa cylindrical roller shell.
5. Muchina wekuisa pombi welding roller unogona kudzorwa pamwe chete nezvimwe zvishandiso.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura











