L Type Series Automatic Positioner
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chekuwedera chemhando ye1.L inzira huru yekutenderedza zvidimbu zvebasa.
2. Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu 360°) uye kutenderedzwa kuruboshwe kana kurudyi zvichiita kuti chidimbu chebasa chiwedzerwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kudzorwa kweVFD.
3. Panguva yekunamira, tinogonawo kugadzirisa kumhanya kwekutenderera zvichienderana nezvatinoda. Kumhanya kwekutenderera kuchave kuri dijitari kuratidzwa pabhokisi rekudzora remote hand.
4. Zvichienderana nemusiyano wedhayamita yepombi, inogona zvakare kuisa majaw chucks matatu ekubata pombi.
5. Nzvimbo yekukwirira yakagadziriswa, tafura yekutenderera yakatwasuka, nzvimbo dzekugadzirisa kukwirira dzemaoko kana dzehydraulic 3 axis dzese dziripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | Kubva kuL-06 kusvika kuL-200 |
| Kugona Kuchinja | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Chinoisa musoro wakamira |
| Nzvimbo yekushongedza ine mativi maviri | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Weldsuccess inoshandisa zvikamu zvese zvemhando inozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti michina yacho yakanaka. Kunyanya kumabhizinesi epasi rese, tinova nechokwadi chekuti mushandisi wekupedzisira anogona kutsiva zvikamu zvemumusika wavo kana tsaona ikaitika nekukurumidza.
1. Muchina weVFD frequency changer watichashandisa Schneider kana Danfoss.
2.Mota yeWelding positioner inobva kuABB kana Invertek inozivikanwa.
3. Zvinhu zvemagetsi nerelay zvese zviri Schneider.
✧ Sisitimu Yekudzora
1.L Type welding positioner dzimwe nguva inoshanda pamwe chete nerobhoti. Nenzira iyi, weldsuccess ichashandisa magiya eRV kuona kuti kushanda kwayo kwakarurama.
2. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rimwe chete rekudzora riri kure. Chinogona kugadzirisa kumhanya kwekutenderera kwemuchina, uye kugadzirisa divi rekutenderera, uye kudzora divi rekutsvedza kwemuchina wekuwedera.
3. Sistimu yese yekudzora ine bhatani reE-stop kuti ive nechokwadi chekuti kushandiswa kwakachengeteka.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Kubatana kwe1.L type positioner inoshanda nerobhoti system kuti ishande otomatiki ndiyo system inoshanda zvakanyanya. Isu tinogadzira system iyi yekushongedza ma excavator beam.
2. Zvakare positioner yemhando yeL ine system yekudzora yakajairika yekutenderedza divi rese uye yekubatsira mushandi kuwana nzvimbo yakanakisa yekuwelda.








