Chinzvimbo Chekutevedzana Chakatsetseka
✧ Nhanganyaya
1. Chigadziko chekuwedera chakatambanudzwa inzira huru yekutenderedza zvidimbu zvebasa.
2. Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu 360°) zvichiita kuti chidimbu chebasa chibatanidzwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kudzorwa kweVFD.
3. Panguva yekunamira, tinogonawo kugadzirisa kumhanya kwekutenderera zvichienderana nezvatinoda. Kumhanya kwekutenderera kuchave kuri dijitari kuratidzwa pabhokisi rekudzora remote hand.
4. Zvichienderana nemusiyano wedhayamita yepombi, inogona zvakare kuisa majaw chucks matatu ekubata pombi.
5. Nzvimbo yekukwirira yakagadziriswa, tafura yekutenderera yakatwasuka, nzvimbo dzekugadzirisa kukwirira dzemaoko kana dzehydraulic 3 axis dzese dziripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | HB-06 kusvika HB-500 |
| Kugona Kuchinja | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Chinoisa musoro wakamira |
| Nzvimbo yekushongedza ine mativi maviri | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Tafura yekuwelda yakatambanuka ine bhokisi rimwe chete rekudzora riri kure kuti ridzore kumhanya kwekutenderera, Kutenderera Kumberi, Kutenderera Kudzokera Kumashure, Mwenje yeMagetsi uye Kumira Kwekukurumidza.
2. Pakabati remagetsi, mushandi anogona kudzora switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm yeMatambudziko, Kugadzirisa mashandiro uye mabasa eEmergency Stop.
3. Chinochinjisa tsoka ndechekudzora nzira yekutenderera.
4. Tafura yese yakarara ine mudziyo wekudzika wekubatanidza welding.
5. Ne PLC ne RV reducer yekushanda neRobot inowanikwawo kubva kuWeldsuccess LTD.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
WELDSUCCESS LTD ikambani inotenderwa neISO 9001:2015, ine michina yose yakagadzirwa kubva mukucheka maplate esimbi ekutanga, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira. Kufambira mberi kwese kuri kuitwa nekudzora mhando kuti ive nechokwadi chekuti mutengi wese anowana zvigadzirwa zvinogutsa.
Kugadzira tafura yekuwelda yakarara pamwe chete neWelding column boom yekufukidza kunowanikwa kubva kuWeldsuccess LTD.








