Positioner yeHydraulic Lifting Pipe Turning Welding Positioner 2Ton ine 3 Jaws Chuck
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chekuisa welding chinosimudza mapombi chinosimudza mapombi chinotenderedza mapombi (hydraulic lifting pipe turning welding positioner) chishandiso chakagadzirirwa kushandiswa mukuisa nekutenderedza mapombi kana maworkpiece e cylindrical ekupinza. Chinosanganisira nzira dzekusimudzira mapombi dzinosimudzira nekutsigira mapombi, pamwe nehunyanzvi hwekutenderedza mapombi kuti adzorerwe panguva yekupinza.
Heano mamwe maficha akakosha uye hunhu hwe hydraulic lifting pipe turning welding positioner:
- Nzira Yokusimudza Hydraulic: Nzvimbo iyi ine masilinda ehydraulic kana majeki ehydraulic anopa simba rekusimudza nekutsigira pombi. Sisitimu yehydraulic inobvumira kudzora nekugadziridza kukwirira kwepombi nemazvo.
- Sisitimu Yekubatanidza Mapaipi: Chigadziko chinowanzo sanganisira sisitimu yekubatanidza inochengetedza pombi zvakanaka panguva yekusanganisa. Izvi zvinovimbisa kugadzikana uye zvinodzivirira kufamba kana kutsvedza panguva yekutenderera.
- Kugona Kutenderera: Chigadziko chinobvumira kutenderera kwepombi nenzira inodzorwa, zvichiita kuti zvive nyore kuwana nzvimbo dzakasiyana dzewelding nemakona. Kumhanya kwekutenderera uye gwara zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa zvewelding.
- Kugadziriswa Kwenzvimbo: Nzvimbo iyi inowanzova nezvinhu zvinogadziriswa zvakaita sekutsveyama, kukwirira, uye kutenderera kwe axis. Kugadziriswa uku kunogonesa kuiswa kwakanyatsonaka kwepombi, zvichiita kuti pave nekukwanisa kupinda zvakanaka kwekubatanidza mativi ese.
- Sisitimu Yekudzora: Chigadziko chinogona kunge chine sisitimu yekudzora inobvumira vanofambisa kugadzirisa kusimudza kwe hydraulic, kumhanya kwekutenderera, nezvimwe zvinhu. Izvi zvinopa kutonga kwakarurama pamusoro pemaitiro ekuwelda.
Zvigadziko zvewelding zvinosimudza mapombi zvinotenderedza hydraulic zvinowanzo shandiswa mumaindasitiri akadai semafuta negesi, kuvaka mapaipi, uye kugadzira. Zvakagadzirirwa zvakananga kupinza mapaipi ane dhayamita hombe kana maworkpiece ecylindrical, akadai semapaipi, midziyo yekumanikidza, uye matangi ekuchengetera zvinhu.
Mapositi aya anovandudza kushanda zvakanaka uye kuchengetedzeka kwemabasa ekuwelda nekupa rutsigiro rwakagadzikana, kutenderera kunodzorwa, uye nyore kusvika kumativi ese ebasa. Maitiro ekusimudza hydraulic anogonesa nzvimbo chaiyo uye kugadzirisa kukwirira, nepo kugona kutenderera kuchibvumira vanowelda kuwana mawelda akaenzana uye emhando yepamusoro.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | EHVPE-20 |
| Kugona Kuchinja | 2000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Nzira yekusimudza | Sirinda yeHydraulic |
| Sirinda yekusimudza | Sirinda imwe chete |
| Kusimudza pakati pekurova | 600~1470 mm |
| Nzira yekutenderera | Injini 1.5 KW |
| Nzira yekutsvedza | Silinda yeHydraulic |
| Sirinda yekutsvedza | Sirinda imwe chete |
| Kona yekutsvedza | 0~90° |
| Nzira yekudzora | Kudzora ruoko kure |
| Chinja chetsoka | Ehe |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rekudzora ruoko uye chinja chetsoka.
2.Bhokisi rimwe chete, mushandi anogona kudzora mabasa eRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, uye zvakare ane kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera uye mwenje yemagetsi.
3. Makabhineti emagetsi ese anogadzirisa welding positioner akagadzirwa neWeldsuccess Ltd pachayo. Zvinhu zvikuru zvemagetsi zvese zvinobva kuSchneider.
4. Dzimwe nguva taiisa welding positioner nePLC control nemaRV gearboxes, ayo anogona kushandiswa pamwe chete nerobhoti.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura










