3000kg Pipe Automatic Welding Positioners Neruoko Control Box Uye Foot Pedal
✧ Nhanganyaya
1. Chigadziko chekushongedza gokora chinonyanya kuumbwa nechikamu chinotenderera chetafura yekushanda uye chikamu chekutsvedza uye sisitimu yekudzora yemagetsi.
2. Nekutenderedza uye kutenderera kwemota, chigadziko chekuwedera chegokora chinogona kugadzira chigadziko chebasa panzvimbo yakakodzera yebasa.
3. Kutenderera kwetafura yekushanda kunodzorwa nekushandura mafambiro asina kudzika kuti uwane kumhanya kwakanakisa kwekushongedza.
4. Kushandisa bhokisi rekudzora kure kuti rione kushanda kwetafura yebasa, kunogonawo kubatana nemichina inoshanda kuti ione kushanda kwekubatana.
5. Isa parutivi interface kuti uite basa rekubatanidza ne manipulator uye kuturika otomatiki welding muchina kuwana otomatiki welding centre.
6. Indasitiri yekushandisa inosanganisira mudziyo wekumanikidza, simbi, simba remagetsi, indasitiri yemakemikari, chimiro chemakanika nesimbi.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | AHVPE-3 |
| Kugona Kuchinja | 3000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1400 mm |
| Kugadzirisa kukwirira kwepakati | Bhuku rinoshandisa bhaudhi / Hydraulic |
| Mota inotenderera | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 2.2 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.23 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 200 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 200 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rekudzora ruoko uye chinja chetsoka.
2.Bhokisi rimwe chete, mushandi anogona kudzora mabasa eRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, uye zvakare ane kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera uye mwenje yemagetsi.
3. Makabhineti emagetsi ese anogadzirisa welding positioner akagadzirwa neWeldsuccess Ltd pachayo. Zvinhu zvikuru zvemagetsi zvese zvinobva kuSchneider.
4. Dzimwe nguva taiisa welding positioner nePLC control nemaRV gearboxes, ayo anogona kushandiswa pamwe chete nerobhoti.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura










