Chinzvimbo Chekushongedza Matani makumi maviri
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chekushongedza che 20-ton chinoshandiswa mukugadzira nekutenderedza maworkpiece makuru neanorema. Chakagadzirirwa kubata maworkpiece anorema kusvika matani makumi maviri, zvichipa kugadzikana, kufamba kwakadzorwa, uye nzvimbo chaiyo panguva yekushongedza.
Heano mamwe maficha akakosha uye hunhu hwechinhu chinoisa welding che 20-ton:
Kukwanisa Kutakura: Chigadziko ichi chinokwanisa kutsigira nekutenderedza maworkpiece ane huremu hwakanyanya hwematani makumi maviri. Izvi zvinoita kuti chikwanise kubata zvinhu zvikuru uye zvinorema, zvakaita semidziyo yekumanikidza, matangi, uye zvikamu zvemuchina unorema.
Kuvaka Kwakasimba: Chigadziko chekuwedera chakavakwa nezvinhu zvinorema uye furemu yakasimba kuti ive nechokwadi chekugadzikana uye kugara kwenguva refu pasi pemutoro webasa. Izvi zvinosanganisira zvinhu zvakaita sehwaro hwakasimbiswa, mabheringi anorema, uye zvikamu zvechimiro zvine simba guru.
Kugona Kuisa Nzvimbo: Chigadziko chekuisa welding che 20-ton chinowanzo kupa zvinhu zvepamusoro zvekuisa nzvimbo, zvakaita sekutsveyamisa, kutenderera, uye kugadzirisa kukwirira. Kugadzirisa uku kunobvumira nzvimbo yakanakisisa yebasa, zvichiita kuti welding ishande zvakanaka uye nemazvo.
Kudzora Kutenderera: Chigadziko ichi chinosanganisira sisitimu yekudzora inobvumira vashandisi kudzora kumhanya kwekutenderera uye kutungamira kwechishandiso. Izvi zvinovimbisa kunaka kwekushongedza kwakafanana uye kwakafanana mukati mekuita uku.
Zvinhu Zvekuchengetedza: Kuchengetedzeka chinhu chakakosha pakushandisa michina inorema yekuwelda. Nzvimbo yekuwelda ye20-ton inogona kusanganisira zvinhu zvakaita sekudzivirira overload, emergency stop mechanisms, uye safety interlocks kudzivirira mushandi nemidziyo panguva yekushanda.
Simba Rinovimbika: Zvichienderana nedhizaini chaiyo, nzvimbo yekuchinjisa ye 20-ton inogona kushandiswa ne hydraulic, electric, kana musanganiswa wemasisitimu kuti ipe torque inodiwa uye kunyatsoita kutenderera maworkpiece anorema.
Chigadziko chekushongedza che 20-ton chinowanzoshandiswa mumaindasitiri akadai sekuvaka ngarava, kugadzira michina inorema, kugadzira midziyo inomanikidza, uye mapurojekiti makuru ekuvaka. Chinogonesa kushongedza zvinhu zvinorema zvine simba uye nemazvo, zvichivandudza kugona kwekugadzira uye kunaka kwekubatanidza.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | AHVPE-20 |
| Kugona Kuchinja | 20000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 2000 mm |
| Kugadzirisa kukwirira kwepakati | Bhuku rinoshandisa bhaudhi / Hydraulic |
| Mota inotenderera | 4kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.02-0.2 rpm |
| Mota inotsvedza | 4 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.14rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 200 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 400 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rekudzora ruoko uye chinja chetsoka.
2.Bhokisi rimwe chete, mushandi anogona kudzora mabasa eRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, uye zvakare ane kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera uye mwenje yemagetsi.
3. Makabhineti emagetsi ese anogadzirisa welding positioner akagadzirwa neWeldsuccess Ltd pachayo. Zvinhu zvikuru zvemagetsi zvese zvinobva kuSchneider.
4. Dzimwe nguva taiisa welding positioner nePLC control nemaRV gearboxes, ayo anogona kushandiswa pamwe chete nerobhoti.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura







