Chinzvimbo Chekushongedza Kureba kweAHVPE-1
✧ Nhanganyaya
Kugadzirisa kureba kwegear 2 axis tilt welding Positioner inzira yekutanga yekurereka nekutenderedza zvidimbu zvebasa. Inogona kugadzirisa kukwirira kwepakati zvichienderana nehukuru hwakasiyana hwezvishandiso.
Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu360°) kana kutsveyamiswa (mu0 – 90°) zvichiita kuti chidimbu chebasa chibatanidzwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kunodzora VFD.
Panguva yekugadzira workshop yedu, dzimwe nguva tinenge tiine workpiece yakakura, panguva ino tinoda welding positioner ine urefu hwepakati hwakakwira. Zvadaro welding positioner yekugadzirisa kukwirira ichave inobatsira. Inogona kugadzirisa kukwirira nemaoko. Mutengi anogona kugadzirisa positioner kukwirira zvichienderana nemabasa akasiyana.
Chigadziko chewelding chinogadzirisa kukwirira chine mativi matatu, chimwe chinotenderera chine chinjika chinogadziriswa nekumhanya. Chimwe chinogadzirisa kukwirira, kona yekutsvedza inogona kuva 0-135 degrees. Chigadziko chekupedzisira chinogadzirisa kukwirira kwakamira.
Panguva yekupinza, kumhanya kwetafura kunogadziriswa, tinogona kugadzirisa zvishoma nezvishoma kana nekukurumidza sezvatinoda. Nzira yekutenderera inogonawo kudzorwa nepedal yetsoka, zviri nyore kune vashandi panguva yekupinza.
Machuck ekubatanidza shaya nhatu anowanikwawo emapaipi akasiyana-siyana, Weldsuccess ichaisa machuck ekubatanidza akagadzirira kutumirwa. Kana mushandisi wekupedzisira agamuchira mutoro, anogona kuushandisa zvakananga.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | AHVPE-1 |
| Kugona Kuchinja | 1000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Kugadzirisa kukwirira kwepakati | Bhuku rinoshandisa bhaudhi / Hydraulic |
| Mota inotenderera | 0.75 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Kazhinji chigaro chekuwedera chine bhokisi rekudzora ruoko uye chinja chetsoka.
2.Bhokisi rimwe chete, mushandi anogona kudzora mabasa eRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, uye zvakare ane kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera uye mwenje yemagetsi.
3. Makabhineti emagetsi ese anogadzirisa welding positioner akagadzirwa neWeldsuccess Ltd pachayo. Zvinhu zvikuru zvemagetsi zvese zvinobva kuSchneider.
4. Dzimwe nguva taiisa welding positioner nePLC control nemaRV gearboxes, ayo anogona kushandiswa pamwe chete nerobhoti.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura








