VPE-2 Welding Positioner ine 0-135 Degree Tilting Angle uye 3 Jaw Chuck
✧ Nhanganyaya
1. Nzvimbo yedu yekushongedza ine 3 jaw chuck inobatsira zvikuru pakushongedza mapaipi neflanges.
2. Iyo 2Ton load capacity welding positioner inotsvedza angle inova pakati pe0-90 degrees, uye zvichienderana nechikumbiro chemutengi, inogonawo kuva 0-135 degrees.
3. Netafura ine dhayamita ye1300mm, kumhanya kwekutenderera kuchava 0.12-1.2 rpm, kumhanya kwekutenderera kunoitwa nekuverenga kwedhijitari uye kunogadziriswawo pabhokisi rekudzora remote zvichienderana nezvinodiwa pakuwelda.
4.Chinongedzo chepedal chetsoka imwe chete chinopihwa pamwe chete kudzora divi rekutenderera rekushongedza nemaoko dzimwe nguva.
5. Ruvara rwekupenda rwakagadzirwa runowanikwa kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-2 |
| Kugona Kuchinja | 2000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1200 mm |
| Mota inotenderera | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 1.5 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Kuti udzore kumhanya kwekutenderera, variable frequency drive iDanfoss brand.
2.Mota inotenderera nekurereka inobva kuInvertek ine mvumo yakazara yeCE.
3. Zvinhu zvemagetsi zvinodzora zvinobva kuSchneider.
4. Zvese zvikamu zvemuchina zvinogona kutsiviwa nyore nyore nevashandisi vekupedzisira pamusika wavo.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura



