VPE-1 Welding Positioner
✧ Nhanganyaya
1. Kukwesha kwekuisa magiya maviri akaenzana netambo yekuisa magiya Positioner inzira huru yekurereka nekutenderedza zvidimbu zvebasa.
2. Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu 360°) kana kutsveyamiswa (mu 0 - 90°) zvichiita kuti chidimbu chebasa chibatanidzwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kunodzora VFD.
3. Panguva yekunamira, tinogonawo kugadzirisa kumhanya kwekutenderera zvichienderana nezvatinoda. Kumhanya kwekutenderera kuchave kuri dijitari kuratidzwa pabhokisi rekudzora remote hand.
4. Zvichienderana nemusiyano wedhayamita yepombi, inogona zvakare kuisa majaw chucks matatu ekubata pombi.
5. Nzvimbo yekukwirira yakagadziriswa, tafura yekutenderera yakatwasuka, nzvimbo dzekugadzirisa kukwirira dzemaoko kana dzehydraulic 3 axis dzese dziripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-1 |
| Kugona Kuchinja | 1000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura



