VPE-0.1 Diki Rinochengetedzwa 100kg Positioner
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chidiki che welding positioner che 100kg chine mhando imwe chete inotakurika ye welding positioner, huremu hwacho hwakarerukawo, saka tinogona kuchifambisa zviri nyore zvichienderana nezvinodiwa zve welding. Voltage ye welding inogonawo kuva 110V, 220V uye 380V nezvimwewo.
Kumhanya kwekutenderera kunogadziriswa nebhatani. Mushandi anogona kugadzirisa kumhanya kwekutenderera kwakakodzera zvichienderana nezvinodiwa newelding.
Paunenge uchibatanidza nemaoko, nzira yekutenderera inogona kudzorwa neswitch yetsoka. Zviri nyore kuti mushandi achinje nzira yekutenderera.
1. Kukwesha kwekuisa magiya maviri akaenzana netambo yekuisa magiya Positioner inzira huru yekurereka nekutenderedza zvidimbu zvebasa.
2. Tafura yebasa inogona kutenderedzwa (mu 360°) kana kutsveyamiswa (mu 0 – 90°) zvichiita kuti chidimbu chebasa chibatanidzwe panzvimbo yakanakisisa, uye kumhanya kwekutenderera kwemota ndiko kunodzora VFD.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-0.1 |
| Kugona Kuchinja | 100kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 400 mm |
| Mota inotenderera | 0.18 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.4-4 rpm |
| Mota inotsvedza | Nemaoko |
| Kumhanya kwekutsvedza | Nemaoko |
| Kona yekutsvedza | 0~90°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 50 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 50 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Chigadziko chidiki chewelding positioner ndechezvishandiso zvidiki, chigadziko chewelding positioner che100kg chine mota inotenderera uye chinotsveyamiswa nemaoko, sisitimu yekutsveyamisa ine mavhiri eruoko rumwe chete ekugadzirisa sikuruu, sikuruu yekugadzirisa giya, kuitira kuti chigadziko chigone kutsveyamisa angle ye0-90 degrees. Kunyangwe kutsveyamisa kunoitwa nemavhiri emaoko, asi nesikuruu yeruoko negiya, zviri nyore kuigadzirisa.
Weldsuccess inogadzira welding positioner kubva pakutenga maplate esimbi ekutanga uye CNC cutting. Nekubvumidzwa kweIS0 9001:2015, tinodzora mhando nekufambira mberi kwega kwega kwekugadzira.
✧ Mapurojekiti Akapfuura









