4040 Column Boom ine Lincoln AC/DC-1000 Power Source
✧ Nhanganyaya
1. Kupinza simbi dzesimbi dzinoshandiswa zvakanyanya pakuisa simbi dzemhepo, midziyo inomanikidza uye matangi ekunze nemukati mesimbi ye longitudinal seam welding kana kuti girth welding. Izvi zvichaitwa otomatiki kana zvichishandiswa pamwe chete nehurongwa hwedu hwekuisa simbi dzinotenderera.
2. Kushandisa pamwe chete nemidziyo yekushongedza kuchave nyore kushongedza maflange zvakare.
3. Zvichienderana nehurefu hwezvishandiso, tinogadzirawo column boom ne traveling wheels basis. Saka inowanikwawo pakushongedza long longitudinal seam welding.
4. Pakukwidza kwekoramu yesimbi, tinogona kuisa MIG power source, SAW power source uye AC/DC tandem power source zvakare.
5. Sisitimu yeWelding column boom iri kusimudzwa ne double link chain. Ine sisitimu inodzivirira kuwa kuitira kuti ishandise zvakanaka kunyangwe cheni yakatyoka.
6. Muchina wekudzoreredza flux, kamera yekuwelding monitor uye laser pointer zvese zviripo kuti zviite otomatiki welding. Munogona kutitumira email kuti tiwane vhidhiyo inoshanda.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | MD 4040 C&B |
| Kukwanisa kwekutakura zvinhu zveBoom end | 250kg |
| Kufamba kwakamira | 4000 mm |
| Kumhanya kwekusimudza kwakamira | 1100 mm/miniti |
| Kufamba kweBoom kwakatwasuka | 4000 mm |
| Kumhanya kweboon kwakatambanuka | 175-1750 mm/miniti VFD |
| Boom end cross slide | Mota ine 100*100 mm |
| Kutenderera | ±180°Nemaoko ine kiyi |
| Nzira yekufamba | Kufamba nemotokari |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Kudzora kure tambo ye10m |
| Ruvara | RAL 3003 tsvuku+9005 nhema |
| Sarudzo-1 | Chinongedzo cheLaser |
| Sarudzo -2 | Chinotaridza kamera |
| Sarudzo-3 | Muchina wekudzoreredza Flux |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti welding column inobudirira kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakaputsika mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine boom up / boom down, boom forward / backwards / Cross slides kuti ugadzirise welding torch kumusoro kuruboshwe kurudyi, Wire feeding, Wire back, Power Lights uye E-stop.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Tinogona zvakare kubatanidza welding rotator kana welding positioner ne column boom kuti tiwane otomatiki welding.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira welding column boom kubva pakucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.










