VPE-3 Welding Positioner ine dhayamita yetafura ye1400mm uye 1200mm Chucks
✧ Nhanganyaya
1.Normal standard welding positioner 3Ton mutoro wekutakura une dhayamita yetafura ye1400mm.
2. Dhayamita yetafura uye saizi yekukwirira kwepakati zvinowanikwa kune zvakagadzirirwa.
3. Chikwata chedu chehunyanzvi chinogonawo kugadzira saizi yeT-shot yetafura, nzvimbo uye chimiro zvichienderana neruzivo rwezvishandiso, kuitira kuti zvive nyore kune mushandisi wekupedzisira kuisa chidimbu chebasa pazvigadziko zvedu zvekuwelding.
4. Bhokisi rimwe chete rekudzora ruoko riri kure uye chinodzora pedal chetsoka imwe chete zvichatumirwa pamwe chete nemuchina.
5. Nzvimbo yekukwirira yakagadziriswa, tafura yekutenderera yakatwasuka, nzvimbo dzekugadzirisa kukwirira dzemaoko kana dzehydraulic 3 axis dzese dziripo kubva kuWeldsuccess Ltd.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-3 |
| Kugona Kuchinja | 3000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1400 mm |
| Mota inotenderera | 1.5 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 2.2 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.23 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 200 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 150 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Zvishandiso zvedu zvese zvinobva kukambani inozivikanwa pasi rose, uye zvichaita kuti mushandisi wekupedzisira agone kutsiva zvikamu zviri nyore pamusika wavo wemuno.
1. Chinja frequency chinobva kuDanfoss brand.
2. Mota inobva kuInvertek kana kuti ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Kubva muna 2006, zvichibva paISO 9001:2015 quality management system, tinodzora mhando yemidziyo yedu kubva pamaplate esimbi ekutanga, kufambira mberi kwekugadzira kwega kwega nevanoongorora kuti vakudzore. Izvi zvinotibatsirawo kuwana mabhizinesi akawanda kubva kumusika wepasi rose.
Kusvika pari zvino, zvigadzirwa zvedu zvese zvakatenderwa neCE kuenda kumusika weEurope. Ndinovimba zvigadzirwa zvedu zvichakubatsirai pakugadzira mapurojekiti enyu.
✧ Mapurojekiti Akapfuura



