300T Heavy Duty Pipe Welding Rollers Rotator Stands With Bolt Adjustment
✧ Nhanganyaya
1.Rotator yakajairika ine imwe drive rotator unit ine mota, imwe idler free turning unit, steel frame base, uye electric control system.
2.Iyo yega yega ine mavhiri ePU material roller, inoita kuti igare kwenguva refu.
3. Mavhiri esimbi anotenderera anowanikwa kana uchida kukumbirwa.
4. Mavhiri ese ePU kana vhiri reSimbi achagadziriswa nemabhaudhi egiredhi 12.9 zvichienderana nehukuru hwaro.
5. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine mabasa ekuTurning Forward, Turning Reverse, Turning speed display, Pause, E-stop uye Reset.
6. Kune aya maroller ewelding anorema, tinopawo bhokisi rekutonga reruoko risina waya riri kure ne30m.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | CR-300 Welding Roller |
| Kugona Kuchinja | Matani mazana matatu (300 Ton) |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani zana nemakumi mashanu (150 Ton) |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani zana nemakumi mashanu (150 Ton) |
| Saizi yemudziyo | 1000~6000mm |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Simba rekutenderera kweMota | 2*5.5 KW |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-1000mm/miniti |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Zvinhu zveSimbi |
| Saizi yeroller | Ø700*300mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Tambo yekudzora kure ye 15m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1. Chigadzirwa chemapaipi ekugadzirisa maroller chine mhando dzakasiyana-siyana, semuenzaniso, dzinozvigadzirisa, dzinochinjika, mota, dzinotsvedza uye dzinodzivisa kudonha.
2. Chigadziko che "conventional pombi welding rollers" chinokwanisa kushandiswa kusvika pahukuru hwakasiyana hwebasa, nekugadzirisa daro repakati pema "rollers", kuburikidza nemaburi akachengetwa e screw kana lead screw.
3. Zvinoenderana nekushandiswa kwakasiyana, pamusoro pechitenderedza chine mhando nhatu, PU/RABHU/SIMBIRI WHEEL.
4. Maroller ekuisa pombi anonyanya kushandiswa pakushongedza mapaipi, kupukuta matangi, kupenda maroller uye kuunganidza matangi ekuisa cylindrical roller shell.
5. Muchina wekuisa pombi welding roller unogona kudzorwa pamwe chete nezvimwe zvishandiso.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura











