CR-40 Bolt adjustment Pipe Welding Rollers
✧ Nhanganyaya
1.Drive imwe chete uye idler imwe chete zvakabatanidzwa pamwe chete.
2. Kudzora ruoko kure & kudzora pedal yetsoka.
3. Kugadziriswa kwebhoti yemidziyo yakasiyana-siyana yedhayamita.
4.Kumhanya kusingachinjiki kwechikamu chinofambiswa.
5. Kumhanya kwekutenderera kwemotokari mukuverenga kwedhijitari.
6. Zvikamu zvemagetsi zvemhando yepamusoro kubva kuSchneider.
7.100% itsva kubva kumugadziri wekutanga
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | CR-40 Welding Roller |
| Kugona Kuchinja | Matani makumi mana epamusoro |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani makumi maviri epamusoro |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani makumi maviri epamusoro |
| Saizi yemudziyo | 500~4500mm |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Simba rekutenderera kweMota | 2*1.5 KW |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-1000mm/miniti |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Zvinhu zveSimbi |
| Saizi yeroller | Ø500*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Tambo yekudzora kure ye 15m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1. Nzvimbo yeRoller inogadziriswa inobatsira zvikuru pakugadzirisa maroller ari pakati pemuviri mukuru kuitira kuti maroller edhayamita yakasiyana agone kugadziriswa pamusoro pemaroller akafanana pasina kutotenga imwe roller yepombi yakakura.
2. Ongororo yekushushikana yakaitwa pamuviri wakasimba kuti kuyedzwe kugona kwemutoro wefuremu iyo huremu hwemapaipi hunoenderana nayo.
3. Maroller ePolyurethane ari kushandiswa muchigadzirwa ichi nekuti maroller epolyurethane haaremi uye anogona kudzivirira pamusoro pemapaipi kuti asakwekwe achitenderedza.
4. Muchina wepini unoshandiswa kubaya maroller epolyurethane pafuremu huru.
5. Chigadziko chinogadziriswa chinoshandiswa kugadzirisa kukwirira kweRigid Frame zvichienderana nekudiwa uye zvinodiwa pakusonera pombi uye zvichienderana nehupamhi hwekunyaradza kwewelder kuitira kuti igone kupa kugadzikana kwakanyanya.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura










