500T Pipe Yakajairika Yekushongedza Roller Yemapaipi Butt Ine Kugadziriswa Kwebhoti
✧ Nhanganyaya
1. Mapombi edu ekuchinjisa marota anotakura zvinhu pamwe chete seseti imwe chete yekutengeswa.
2. Kumhanya kwekutenderera kwedhiraivha yedu yekuisa matangi muchina wedhijitari kuri mukuverenga kwedhijitari.
3. Zvikamu zvemagetsi zvemhando yepamusoro kubva kuSchneider kuti zvive nechokwadi chekuti nguva yekushandisa inguva yakareba
4. Kudzora ruoko kuri kure, kudzora ruoko rweredhiyo & kudzora tsoka pedal zvese zviripo.
5.100% itsva kubva kumugadziri wekutanga
6. Kana pombi yako imwe chete yakareba kupfuura mamita masere, tinokukurudzira kuti usarudze roller imwe chete yekutyaira uye maroller maviri ekutsigira.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | CR-500 Welding Roller |
| Kugona Kuchinja | Matani mazana mashanu (500 Ton) |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani 250 epamusoro |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani 250 epamusoro |
| Saizi yemudziyo | 1200~8500mm |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Simba rekutenderera kweMota | 2*11 KW |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-1000mm/miniti |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Zvinhu zveSimbi |
| Saizi yeroller | Ø800*400mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Tambo yekudzora kure ye 15m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
| Chitupa | CE |
✧ Chinhu
1. Chigadzirwa chemapaipi ekugadzirisa maroller chine mhando dzakasiyana-siyana, semuenzaniso, dzinozvigadzirisa, dzinochinjika, mota, dzinotsvedza uye dzinodzivisa kudonha.
2. Chigadziko che "conventional pombi welding rollers" chinokwanisa kushandiswa kusvika pahukuru hwakasiyana hwebasa, nekugadzirisa daro repakati pema "rollers", kuburikidza nemaburi akachengetwa e screw kana lead screw.
3. Zvinoenderana nekushandiswa kwakasiyana, pamusoro pechitenderedza chine mhando nhatu, PU/RABHU/SIMBIRI WHEEL.
4. Maroller ekuisa pombi anonyanya kushandiswa pakushongedza mapaipi, kupukuta matangi, kupenda maroller uye kuunganidza matangi ekuisa cylindrical roller shell.
5. Muchina wekuisa pombi welding roller unogona kudzorwa pamwe chete nezvimwe zvishandiso.
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura











