LPP-03 Welding Rotator
✧ Nhanganyaya
Sisitimu yekumonera machira ine matani matatu (3-ton welding roller system) chishandiso chakagadzirirwa kushandiswa pakudzora nzvimbo uye kutenderedza machira ebasa anorema kusvika matani matatu (3,000 kg) panguva yekushanda kwekubatanidza.
Zvinhu zvakakosha uye kugona kwesystem ye welding roller ye3-ton zvinosanganisira:
- Kukwanisa Kutakura:
- Sisitimu yekumonera simbi yakagadzirwa kuti ikwanise kubata nekutenderedza maworkpiece ane huremu hwepamusoro hwematani matatu (3,000 kg).
- Izvi zvinoita kuti ikodzere kushandiswa muzvikamu zvikuru zvemaindasitiri, zvakaita semidziyo yekumanikidza, zvikamu zvemichina inorema, uye zvigadzirwa zvesimbi zvikuru.
- Dhizaini yeRoller:
- Sisitimu yewelding roller ine matani matatu inowanzova nemaroller ane simba anopa rutsigiro rwakakosha uye kutenderera kwechinhu chebasa.
- Maroller akagadzirwa nezvinhu zvakasimba uye akaiswa panzvimbo yakanaka kuti chishandiso chinorema chigare chakasimba uye chakadzorwa.
- Kuchinja uye Kudzora Kutenderera:
- Sisitimu yewelding roller inowanzo kupa zvese kugona kutenderera uye kugadzirisa kutsvedza.
- Kutenderera kunobvumira nzvimbo yakaenzana uye yakadzorwa yebasa panguva yekunamira.
- Kugadziriswa kwekutenderera kunoita kuti chishandiso chebasa chitaridzike zvakanaka, zvichivandudza mukana wekupinza uye kuona zvakanaka kwemuchina wekupinza.
- Kumhanya Kwakakwana uye Kudzora Nzvimbo:
- Sisitimu yewelding roller yakagadzirirwa kupa kutonga kwakarurama pamusoro pekumhanya nenzvimbo yechinhu chinotenderera.
- Izvi zvinoitwa kuburikidza nezvinhu zvakaita semadhiraivha anochinja-chinja, zviratidzo zvenzvimbo dzedhijitari, uye masisitimu ekudzora epamusoro.
- Kuwedzera Kubudirira:
- Kugona kushanda zvakanaka kwekuisa uye kutenderedza system ye welding roller ye3-ton kunogona kuwedzera kugona kwekugadzira nekuderedza nguva nesimba rinodiwa pakugadzira nekugadzirisa workpiece.
- Kuvaka Kwakasimba Uye Kunogara Nguva Refu:
- Sisitimu yekumonera welding roller yakavakwa nezvinhu zvinorema uye furemu yakasimba kuti ikwanise kutsungirira mitoro yakakura uye kushushikana kwekubata maworkpiece e3-ton.
- Zvinhu zvakaita sema "reinforced rollers", "high-strength bearing", uye "stable base" zvinobatsira pakuvimbika kwayo uye kugara kwenguva refu.
- Zvinhu zvekuchengetedza:
- Kuchengetedzeka chinhu chakakosha pakugadzira sisitimu yewelding roller ine matani matatu.
- Zvinhu zvakajairika zvekuchengetedza zvinosanganisira nzira dzekumisa zvinhu nekukurumidza, dziviriro yekuremerwa zvakanyanya, kugadzika kwakasimba, uye dziviriro yemushandisi kuti ave nechokwadi chekuti mashandiro ake akachengeteka.
- Kuenderana neMidziyo Yekushongedza:
- Sisitimu yewelding roller yakagadzirwa kuti ibatane zvakanaka nemidziyo yakasiyana-siyana yewelding, yakadai seMIG, TIG, kana michina yewelding yearc inonyudzwa mumvura.
- Izvi zvinovimbisa kuti zvinhu zvikuru zvinofamba zvakanaka uye zvinobudirira panguva yekusanganisa zvinhu zvikuru.
Sisitimu iyi yekuisa matani matatu inoshandiswa zvakanyanya mumaindasitiri akadai sekuvaka ngarava, kugadzira michina inorema, kugadzira midziyo ine simba, uye mapurojekiti makuru ekugadzira simbi. Inogonesa kupinza midziyo inorema nemazvo, ichivandudza kugona kwayo uye mhando yekuisa simbi uku ichideredza kudiwa kwekubata nemaoko uye kuisa zvinhu panzvimbo.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | Chinotenderera cheWelding cheLPP-03 |
| Kugona Kuchinja | Matani matatu epamusoro |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani 1.5 epamusoro |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani 1.5 epamusoro |
| Saizi yemudziyo | 300~1200mm |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Simba rekutenderera kweMota | 500W |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-4000mm/min Kuratidzwa kwedhijitari |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Simbi yakafukidzwa nePU mhando |
| Sisitimu yekudzora | Bhokisi rekudzora ruoko riri kure & chinja chetsoka |
| Ruvara | RAL3003 tsvuku & 9005 nhema / Yakagadzirirwa |
| Sarudzo | Kukwanisa kukuru kwedhayamita |
| Hwaro hwemavhiri ekufambisa ane injini | |
| Bhokisi rekudzora ruoko risina waya |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Forward, Reverse, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Bhokisi rekudzora ruoko risina waya rinowanikwa kana zvichidikanwa.
✧ Sei Uchifanira Kutisarudza
Weldsuccess inoshanda kubva munzvimbo dzekugadzira dzekambani dzine 25,000 sq ft dzekugadzira nenzvimbo dzemahofisi.
Tinotumira kunze kwenyika makumi mana nemashanu pasi rose uye tinodada nekuva nerunyorwa rukuru rwevatengi, vatinoshanda navo uye vagovanisi mumakondinendi matanhatu.
Nzvimbo yedu yemazuva ano inoshandisa marobhoti nenzvimbo dzekugadzira machining dzeCNC kuti iwedzere kugadzirwa, izvo zvinodzoserwa kune vatengi kuburikidza nemitengo yakaderera yekugadzira.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Kubva muna 2006, takapasa ISO 9001:2015 quality management system, tinodzora mhando kubva pamaplate esimbi ekutanga. Kana timu yedu yekutengesa ikaendesa odha kuchikwata chekugadzira, panguva imwe chete ichada kuongororwa kwemhando kubva paplate yesimbi yekutanga kusvika pakufambira mberi kwechigadzirwa. Izvi zvichaita kuti zvigadzirwa zvedu zvisvike pazvinodiwa nevatengi.
Panguva imwe chete, zvigadzirwa zvedu zvese zvakawana mvumo yeCE kubva muna 2012, saka tinogona kutumira kunze kwenyika kumusika weEuropeam zvakasununguka.
✧ Mapurojekiti Akapfuura








