VPE-0.3 Manual Tilting 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Nhanganyaya
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-0.3 |
| Kugona Kuchinja | 300kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 600 mm |
| Mota inotenderera | 0.37 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.3-3 rpm |
| Mota inotsvedza | Nemaoko |
| Kumhanya kwekutsvedza | Nemaoko |
| Kona yekutsvedza | 0~90° |
| Daro guru reEccentric | 50 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 50 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Sei Uchifanira Kutisarudza
Kubva muna 2006, takapasa ISO 9001:2015 quality management system, tinodzora mhando kubva pamaplate esimbi ekutanga. Kana timu yedu yekutengesa ikaendesa odha kuchikwata chekugadzira, panguva imwe chete ichada kuongororwa kwemhando kubva paplate yesimbi yekutanga kusvika pakufambira mberi kwechigadzirwa. Izvi zvichaita kuti zvigadzirwa zvedu zvisvike pazvinodiwa nevatengi.
Panguva imwe chete, zvigadzirwa zvedu zvese zvakawana mvumo yeCE kubva muna 2012, saka tinogona kutumira kunze kwenyika kumusika weEuropeam zvakasununguka.
✧ Mapurojekiti Akapfuura




