Rotator yeHydraulic Fit Up Welding 100T Yekushongedza Pipe Butt
✧ Nhanganyaya
1.Fit Up Welding Rotator imhando yenzira yekutenderedza, iyo inoshandiswa pakutenderedza welding rotator uye pakutenderedza welding.
2. Iine bhaudhi rinogadziriswa, zvichiita kuti rikwanise kusungirirwa mapaipi.
3. Kugona kwayo kwakanyanya kunogona kusvika ku40T, uye ine bhokisi rekushandisa re wireless/remote control, zvichiita kuti zvive nyore kushandisa.
4. Iyi Fit Up Welding Rotator yakagadzirirwa maitiro chaiwo ekushongedza, iri nyore kushandisa uye inogona kugadziriswa nemazvo zvichienderana nezvinodiwa zvakasiyana zvekushongedza.
5. Ine kunyatsorongeka uye kugadzikana, pamwe nekushanda zvakanaka kwazvo kwekunamira. Yakashongedzerwawo nemidziyo yekuchengetedza kuti ive nechokwadi chekuti yakachengeteka pakunamira.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | Chinotenderera cheWelding cheFT-100 |
| Kukwanisa Kutakura | Matani makumi mashanu epamusoro*2 |
| Gadzirisa Nzira | Kugadziriswa kwebhoti |
| Kugadzirisa kwehydraulic | Kumusoro/Kudzika |
| Dhayamita yeMudziyo | 800~5000mm |
| Simba reMotokari | 2*2.22kw |
| Nzira yekufamba | Kufamba nemaoko nekiyi |
| Mavhiri anotenderera | PU |
| Saizi yeroller | Ø500*300mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Bhokisi reruoko risina waya |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore rimwe chete |
✧ Chinhu
1.Zvikamu zvese izvi zvine kugona kwemahara kwekugadzirisa zvinhu zvakasiyana-siyana
2. Basa rekugadzirisa rinochinjika uye rinogona kugamuchira zviri nani mhando dzakasiyana dzemamiriro ekushongedza welding
3. V-vhiri re hydraulic rinoita kuti shongwe ifambe zvakanaka
4.Inogona kuvandudza zvakanyanya kushanda kwekushanda kwehukobvu hwemadziro matete uye kugadzirwa kwedhayamita hombe yepombi
5. Hydraulic Fit Up Rotator ine 3D adjustable shift rotator, nzvimbo yekushanda ye hydraulic ine simba rekutonga.
6. Rotator base yakagadzirwa ne welded plate, ine simba rakawanda rekuona kuti hapana curvature inoitika nekufamba kwenguva
7. Rotator base & boring inzira inopinzwa mukati kuti ive nechokwadi chekuti roller inotenderera nemazvo
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1.Variable Frequency Drive inobva kuDanfoss / Schneider brand.
2. Mota dzinotenderera uye dzinoita kuti dzive dzemhando yeInvertek / ABB.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
Zvikamu zvese zvinotsiviwa zviri nyore pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora ruoko riri kure rine kuratidzwa kwekumhanya kwekutenderera, Kutenderera mberi, Kutenderera kumashure, Kutenderera kumusoro, Kutenderera pasi, Mwenje yemagetsi uye mabasa ekumira nekukurumidza.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Tinowedzerawo bhatani rimwe rekumisa mota panguva yeEmergency, izvi zvichaita kuti basa rikwanise kumisa muchina kekutanga kana tsaona yangoitika.
5. Yese sisitimu yedu yekudzora ine mvumo yeCE kumusika weEurope.
✧ Mapurojekiti Akapfuura











