Chinzvimbo Chekushongedza Che600kg
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chekushongedza che600kg chishandiso chakagadzirirwa kushandiswa mukushongedza kuti chigadzike nekutenderedza zvidimbu zvebasa. Chakagadzirirwa kubata zvidimbu zvebasa zvinorema kusvika ku600 kg (kg) kana 0.6 metric tonnes, zvichipa kugadzikana uye kufamba kwakadzorwa panguva yekushongedza.
Heano mamwe maficha akakosha uye hunhu hwechinhu chinoisa welding che600kg:
Kukwanisa Kutakura: Chigadziko ichi chinokwanisa kutsigira nekutenderedza maworkpiece ane huremu hwakanyanya hwe600kg. Izvi zvinoita kuti chikwanise kubata maworkpiece madiki kusvika pakati nepakati mukushandiswa kwewelding.
Kudzora Kutenderera: Chigadziko chekuwedera chinowanzo sanganisira sisitimu yekudzora inobvumira vashandisi kudzora kumhanya kwekutenderera nekwakananga. Izvi zvinogonesa kudzora kwakaringana pamusoro penzvimbo uye mafambiro echinhu chebasa panguva yekushanda kwekuwedera.
Kugadziriswa Kwenzvimbo: Nzvimbo iyi inowanzova nesarudzo dzekugadzirisa nzvimbo, dzakadai sekutsveyamisa, kutenderera, uye kugadzirisa kukwirira. Kugadziriswa uku kunobvumira nzvimbo yakanaka yebasa, zvichiita kuti zvive nyore kuwana majoini ekuwelda uye kuvandudza kushanda zvakanaka kwewelding.
Kuvaka Kwakasimba: Chigadziko ichi chinowanzogadzirwa nezvinhu zvakasimba kuti chive nechokwadi chekuti chakasimba uye chinogara kwenguva refu panguva yekushanda. Chakagadzirirwa kupa nzvimbo yakachengeteka yekushongedza, zvichiita kuti workpiece irambe yakasimba uye yakarongeka zvakanaka.
Dhizaini Yakabatana: Chigadziko chekuwedera che600kg chinowanzova chidiki, zvichiita kuti chikwanise kushandiswa munzvimbo diki dzekushandira kana mashandisirwo azvo kana nzvimbo iri shoma. Dhizaini yacho diki inobvumira nyore nyore kufamba uye kubatanidzwa muzvigadziro zvewelding zviripo.
Chigadziko chekushongedza che600kg chinowanzoshandiswa mumaindasitiri akasiyana-siyana, kusanganisira zvitoro zvekugadzira, kugadzira mota, uye mabasa ekushongedza epakati nepakati. Chinobatsira mukuwana welding yakarurama uye inoshanda nekupa nzvimbo inodzorwa uye kutenderera kwezvishandiso.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | HBJ-06 |
| Kugona Kuchinja | 600kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.09-0.9 rpm |
| Mota inotsvedza | 0.75 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 1.1 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye 3 axis |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura




