3030 Column Boom ine Camera Monitor uye Laser Pointer
✧ Nhanganyaya
Welding column boom manipulator yemidziyo yepressure, wind tower nematangi emafuta seam welding. Weldsuccess Ltd inopa welding column boom yakazara neChina kana Lincoln USA original SAW power source yakabatanidzwa. Power source inogona kuva single wire kana tandem waya dzeLincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 uye Lincoln AC / DC - 1000 dzine NA-3, NA-5 Uye Max-10 kana Max-19 contoller.
Kuboomera kwekoramu kune zvikamu zve laser pointer, kamera monitor uye flux recovery system. Sisitimu yakakwana yekubatanidza simbi ichaita kuti tangi rive nyore kushandisa seam welding yemukati nekunze.
1. Kupinza simbi dzesimbi dzinoshandiswa zvakanyanya pakuisa simbi dzemhepo, midziyo inomanikidza uye matangi ekunze nemukati mesimbi ye longitudinal seam welding kana kuti girth welding. Izvi zvichaitwa otomatiki kana zvichishandiswa pamwe chete nehurongwa hwedu hwekuisa simbi dzinotenderera.
2. Kushandisa pamwe chete nemidziyo yekushongedza kuchave nyore kushongedza maflange zvakare.
3. Zvichienderana nehurefu hwezvishandiso, tinogadzirawo column boom ne traveling wheels basis. Saka inowanikwawo pakushongedza long longitudinal seam welding.
4. Pakukwidza kwekoramu yesimbi, tinogona kuisa MIG power source, SAW power source uye AC/DC tandem power source zvakare.
5. Sisitimu yeWelding column boom iri kusimudzwa ne double link chain. Ine sisitimu inodzivirira kuwa kuitira kuti ishandise zvakanaka kunyangwe cheni yakatyoka.
6. Muchina wekudzoreredza flux, kamera yekuwelding monitor uye laser pointer zvese zviripo kuti zviite otomatiki welding. Munogona kutitumira email kuti tiwane vhidhiyo inoshanda.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | MD 3030 C&B |
| Kukwanisa kwekutakura zvinhu zveBoom end | 250kg |
| Kufamba kwakamira | 3000 mm |
| Kumhanya kwekusimudza kwakamira | 1100 mm/miniti |
| Kufamba kweBoom kwakatwasuka | 3000 mm |
| Kumhanya kweboon kwakatambanuka | 175-1750 mm/miniti VFD |
| Boom end cross slide | Mota ine 150*150 mm |
| Kutenderera | ±180°Nemaoko ine kiyi |
| Nzira yekufamba | Kufamba nemotokari |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Kudzora kure tambo ye10m |
| Ruvara | RAL 3003 tsvuku+9005 nhema |
| Sarudzo-1 | Chinongedzo cheLaser |
| Sarudzo -2 | Chinotaridza kamera |
| Sarudzo-3 | Muchina wekudzoreredza Flux |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
1. Mota yekufambisa mabhureki yekoramu uye mota yekufambisa mabhureki inoshanduka kubva kuInvertek ine mvumo yakazara yeCE.
2. Variable Frequency Driver inobva kuSchneider kana Danfoss, ine mvumo yeCE neUL.
3. Zvikamu zvese zveWelding column boom zvinogona kutsiviwa zviri nyore kana tsaona yaparara makore mashoma gare gare pamusika wemuno wevashandisi vekupedzisira.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Chinosimudzira simbi ine sisitimu inodzivirira kuwa kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka. Chinosimudzira simbi yese yakaedza sisitimu inodzivirira kuwa isati yaendeswa kumushandisi wekupedzisira.
2. Ngoro yekufamba ine chirauro chekuchengetedza chekufamba pamwe chete kuti rwendo rusadonhe.
3. Boom yekoramu yega yega ine puratifomu yesimba.
4. Muchina wekudzoreredza flux nesosi yemagetsi zvinogona kubatanidzwa pamwe chete.
5. Boom yekoramu ine bhokisi rimwe chete rekudzora riri kure kuti ridzore boom kumusoro / pasi / kufambira mberi nekumashure uye kufamba mberi nekumashure.
6. Kana column boom ikabatana neSAW power source, hand box iri kure ine basa re welding start, welding stop, wire feed uye wire back nezvimwewo.
✧ Mapurojekiti Akapfuura
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira welding column boom kubva pakucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.








