100kg uye 1000kg Welding Positioner
✧ Nhanganyaya
Chigadziko chekushongedza che100kg chishandiso chinoshandiswa mukushongedza kuti chigadzire nekutenderedza maworkpiece anorema kusvika ku100 kg.
Chigadziko chekushongedza che1000kg chishandiso chinoshandiswa mukushongedza kuti chigadzike nekutenderedza maworkpiece anorema kusvika 1-t0n (1,000 kg).
Kushandisa welding positioner ine simba iri kunovandudza kushanda zvakanaka uye kururama kwemabasa ekuwelding. Inopa puratifomu yakagadzikana yekuisa workpiece, zvichibvumira vanowelding kushanda kubva kumativi akasiyana uye kuwana hunhu hwakafanana hwekuwelding.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | VPE-1 |
| Kugona Kuchinja | 1000kg yepamusoro |
| Dhayamita yetafura | 1000 mm |
| Mota inotenderera | 0.75 kw |
| Kumhanya kwekutenderera | 0.05-0.5 rpm |
| Mota inotsvedza | 1.1 kw |
| Kumhanya kwekutsvedza | 0.67 rpm |
| Kona yekutsvedza | 0~90°/ 0~120°dhigirii |
| Daro guru reEccentric | 150 mm |
| Nhanho yepamusoro yegiravhiti | 100 mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sisitimu yekudzora | Waya yekudzora kure ye8m |
| Sarudzo | Kukwesha chuck |
| Tafura yakatambanuka | |
| Nzvimbo ye hydraulic ine mativi matatu |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira nzvimbo yekushongedza simbi kubva pakucheka, kushongedza, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura





