Mavhiri eWelding Pipe eToni gumi anozvigadzirisa ega e2800 Mm eWind Tower
✧ Nhanganyaya
1. Upamhi hwemudziyo huri mukati me320-2800 mm.
2. Seti imwe chete inofambiswa nemagetsi / Seti imwe chete idler / Sisitimu yekudzora magetsi.
3. Vatengi vanogona kugadzirisa matani gumi ekugadzira welding rotators zvichienderana nezvavanenge varonga.
Chigadziko chewelding chinotenderera chine huremu hwematani 4.10 chinodzorwa neruoko nepedal yetsoka.
5. Vhiri rerabha kana vhiri resimbi mushure mekutenga kwako
6. Kutenderedza welding rotator kuri nyore kushandisa.
✧ Tsanangudzo huru
| Muenzaniso | Chinotenderera cheKuwedhera cheSAR -10 |
| Kugona Kuchinja | Matani gumi epamusoro |
| Kurodha Kugona-Drive | Matani mashanu epamusoro |
| Kurodha Kugona-Idler | Matani mashanu epamusoro |
| Saizi yemudziyo | 320~2800mm |
| Gadzirisa Nzira | Chinotenderera chinozvigadzirisa |
| Simba rekutenderera kweMota | 1.1 KW |
| Kumhanya Kwekutenderera | 100-1000mm/min Kuratidzwa kwedhijitari |
| Saizi yeroller | Ø300*150mm |
| Kudzora kumhanya | Mutyairi wefrequency anochinja-chinja |
| Mavhiri anotenderera | Simbi yakafukidzwa nePU mhando |
| Sisitimu yekudzora | Chitsigiro chetsoka chine tambo ye8m |
| Ruvara | Yakagadzirwa nemaoko |
| Garandi | Gore Rimwe |
| Sarudzo | Kukwanisa kukuru kwedhayamita |
| Hwaro hwemavhiri ekufambisa ane injini | |
| Bhokisi rekudzora ruoko risina waya |
✧ Chigadzirwa cheZvinhu Zvekushandisa
Kune mabhizinesi epasi rese, Weldsuccess inoshandisa mhando dzese dzezvishandiso zvesimbi dzinozivikanwa kuti ive nechokwadi chekuti ma "welding rotators" anogara kwenguva refu. Kunyangwe zvikamu zvesimbi zvakatyoka mushure memakore, mushandisi wekupedzisira anogonawo kutsiva zvikamu zvesimbi zviri nyore pamusika wemuno.
1. Frequency changer inobva kuDamfoss brand.
2.Motor inobva kuInvertek kana ABB brand.
3. Zvinhu zvemagetsi iSchneider brand.
✧ Sisitimu Yekudzora
1. Bhokisi rekudzora neruoko rine kuratidzwa kwekumhanya kweRotation, Forward, Reverse, Power Lights uye Emergency Stop functions.
2. Kabhineti huru yemagetsi ine switch yemagetsi, Mwenje yeMagetsi, Alarm, Reset functions uye Emergency Stop functions.
3. Chinotsiviwa netsoka kudzora mafambiro ekutenderera.
4. Bhokisi rekudzora ruoko risina waya rinowanikwa kana zvichidikanwa.
✧ Kufambira Mberi Mukugadzirwa
Semugadziri weWELDSUCCESS, tinogadzira ma "welding rotators" kubva kuma "steel plates" ekutanga ekucheka, kusanganisa, kugadzirisa michina, maburi ekuboorera, kugadzira, kupenda uye kuyedza kwekupedzisira.
Nenzira iyi, tichadzora maitiro ese ekugadzira ari pasi pehurongwa hwedu hwekutarisira mhando hweISO 9001:2015. Uye tive nechokwadi chekuti vatengi vedu vachawana zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
✧ Mapurojekiti Akapfuura







